Reklamný prúžok

MYSLÍME NÁRODNE

NA RODNÉ KORENE

NEZABÚDAME

*

SLOBODA SLOVA

SA MUSÍ OCHRAŇOVAŤ

*

PRAVDU NIEJE VŽDY

POČUŤ A VIDIEŤ

TREBA JU AJ HĽADAŤ

Prosím o porozumenie, nie som členom žiadnej politickej strany.

Web stránka má len informačný charakter.

Az oldal csak tájékoztató jellegű.

The site is of an informational nature only.


Môžte obhajovať vojny a ich armády ako len chcete, ale ten kto buduje koncentračné, vyhladzovacie tábory, zabíja obyvateľstvo, umiestňuje politických oponentov do žalára alebo ich fyzicky odstraňuje, je pre mňa zločinec a vrah danej doby !

Nato niet žiadneho ospravedlnenia ani revízie !


Stratená Slovanská zemSVINE VO VLÁDE UDRŽUJÚ VYHLÁŠKOVÝ HYGIENICKÝ TEROR NA OBČANOCH !!!

Všetko v zelenom a stále sú tu obmedzenia.

ZOBUĎTE SA !!! TOTO  TAKTO NIKDY NESKONČÍ.
PODPORUJEM PROTESTY PROTI TOMUTO COVID FAŠIZMU
KTORÍ ROBÍ TÁTO VLADA A NEMAJÚ NATO ŽIADNE ČÍSLA
ÚMRTNOSTI PANDÉMIE SKURVENCI !!!


Proti prúdu dokážu plávať len zdravé ryby tie choré a zdochnuté prúd vezme so sebou.

Dobre si vypočujte popredného lekára, ktorý liečil aj Donalda Trumpaa jeho rozhovor s najvyššou rabínskou radou Izraela

Klikni na link:

https://odysee.com/@vkcentrum.sk:8


TK ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského

ZAMESTNANCOV NEMÔŽEME PRINÚTIŤ SA DAŤ ZAOČKOVAŤ,

JE TO DOBROVOĽNÉ

ZAMYSLI SA ČO ODZNELO KURWA?
JEBNUTÍ NÁROD, OVCE !!!

TK ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského

Novinárka: Ľuďom končí 9 mesačná lehota a chcú 3 dávku vakcín kvôli cestovaniu za zamestnaním.

Link na video, klikni:

https://odysee.com/@vkcentrum.sk:8/Adrian-Selsky---ZAMYSLI-SA-

KEĎ UŽ AJ HEGER POVIE ŽE OČKOVANÍ NA JESEŇ BUDÚ

PRE VYSOKO ZAOČKOVANÉ REGIÓNY PROBLÉM...

NO ČO NÁS TO ČAKÁ ?!


Perlička na raňajky od Lengvarského.

"OČKOVANIE OBČANOV JE POLITICKÁ OTÁZKA !"


SERIEM NA VAŠE KULTÚRNE PODUJATIA,

ZDRAVÉMU ČLOVEKU BUDE BRÁNIŤ SA ZABÁVAŤ,

FAŠISTI,

MÁM ŽLTÚ NÁLEPKU NEZAOČKOVANÍ


Ľudia sú už tak vygumovaní,

že si myslia, že zdravie pochádza z náhubkov a ihiel...


Mám veľmi položenú otázku ohľadom potreby tretej várky.

V živote sme boli viackrát zaočkovaní proti rôznym vážnym chorobám. Nikto nemeral hladinu protilátok, ani chorobu sme nedostali. Tak čo je v prípade Covidu iné?


Keď nie si schopní dať sa na odpor sám za seba, tak neočakávam že tak urobíš pre druhého.

Rozdelili nás na očkovaných a neočkovaných, TOMU SA HOVORÍ RIADENIE SPOLOČNOSTI v prípade ak jedna skupina má iné výhody ako tá druhá skupina, ROZDEĽUJ A PANUJ. Tu už nejde o dobrovoľnosť ani o zdravie ! Zaočkuj sa alebo ti urobíme peklo zo života ! KEDY TO OVCE POCHOPIA ? Nikdy oni sa očkovali a iné viac ich nezaujíma, serú na druhých. Nie som proti očkovaniu, zaočkuj sa ak chceš, ale nerob z demokracie fašistické zriadenie.


DEMONŠTRÁCIE SÚ LEN NASTROJ AKO U KĽUDNIŤ, VYCHLADIŤ FRUSTROVANÝCH ĽUDÍ.

PO CELOM SVETE DEMONŠTRUJÚ A JE IM TO HOVNO PLATNÉ SKORO VŽDY A VŠADE !!!

OVCE TO MAJU V PRDELI A TÍ OSTATNÍ TO TIEŽ AKOSI NEVEDIA POCHOPIŤ.

ZMENU ROBIA TÍ ČO NÁS OVLÁDAJÚ A NIE OPAČNE.

RÁD BY SOM VERIL OPAKU ALE AKO SI NEVIEM V HISTÓRII

NÁJSŤ TIE VÍŤAZSTVA DEMONŠTRUJÚCICH BEZ PRELIATIA KRVI.


Advokát JUDr. Weiss:

Zamestnávateľ nemá právo vyžadovať od zamestnanca potvrdenie o očkovaní


Poltársky Ernest

Veľa z vás máte posmešné vyjadrenia k protestom

až do doby kým pochopíte že príde zavedenie globálnej vakcinácia aj pre dojčatá a malé deti, bude to jedna z tých najhroznejších foriem genocídy od čias zabíjania v koncentračných táboroch za Hitlera. Toto ste voliči umožnili tejto chorej vláde aby mohla prijať zmeny v legislatíve, dávajúci im moc presadiť zákony nebezpečné pre nás a naše nevinné deti. Ak vám to konečne svitne už bude neskoro.


Máme online 6 hostí 
Obsah článku
Novinky NEWS
Ďalších 10 youtub videí
Ďalších 10 youtub videí
Ďalších 10 youtub videí
Ďalších 10 youtub videí
Ďalších 10 youtub videí
Ďalších 10 youtub videí
Ďalších 10 youtub videí
Ďalších 10 youtub videí
Ďalších 10 youtub videí
Ďalších 10 youtub videí
Ďalších 10 youtub videí
Ďalších 10 youtub videí
Ďalších 10 youtub videí
Celý článok
08-10-2021

Ľuboš Blaha

Prečo slovenské médiá mlčia o najnovších vedeckých výskumoch? O tom, že v zahraničí sťahujú vakcíny? O tom, že očkovanie detí je nebezpečné?
1. Vo Fínsku, Dánsku a Švédsku zastavili očkovanie Modernou, pretože spôsobuje mladým mužom srdcové ochorenia. Medzitým na Slovensku spúšťame tretiu dávku a samozrejme, našťopkať sa môžete dosýta aj Modernou.
2. Však čo tam po našich zlomených srdiečkach, Fíni sú padavky, naši slovenskí junáci to zvládnu. A zisky amerických farmakofiriem budú rásť, srdce-nesrdce.
3. Keď sa rúbe les, lietajú triesky, či tak nejako to zvyknú hovoriť krvaví diktátori, že?
4. V Portugalsku už preočkovali kompletne všetko, čo sa hýbalo, zlé jazyky tvrdia, že Pfizera rvali aj do miestnych kohútov. A bum, Covid akosi stále nevymizol.
5. Na denníku SME sme sa mohli dočítať, že "pre vírus sa stále rušia podujatia, ľudia hlásia práceneschopnosť a niekedy aj vážne zdravotné problémy."
6. A áno, aj umierajú - včera tam umrelo 11 ľudí, u nás 10. Ja viem, Portugalsko je väčšie, ale aj tak - nemala to byť nula? Kděpak udělali soudruzi chybu?
7. Mimochodom, portugalská ministerka zdravotníctva varuje: "Nejde o riešenie alebo zázrak, ako si mnohí myslia." Zvláštne a naša čaputovská propaganda hlásala, že keď sa všetci naďobeme, tak už to bude len sloboda a úsmev. Ups.
8. V slovenských farmokomédiách je kompletné ticho o prelomovej štúdii, postavenej na výskume v 68 krajinách sveta, ktorá preukázala, že žiaden automatický vzťah medzi očkovaním a nákazou neexistuje. Dali jeden článok a odvtedy pssst. Ako v hrobe.
9. Vôbec sa necitujú americkí/kanadskí vedci, ktorí otvorene hovoria, že stigmatizácia a očierňovanie nezaočkovaných prináša viac škody ako úžitku. Nie - úplne sa pod týmito vedeckými výzvami zľahla zem.
10. Namiesto toho tu počúvame sťažnosti očkovaných, vraj chcú byť v práci oddelení od nezaočkovaných. No jasné - segregovať. Ako za starého dobrého apartheidu. Len sa tak skromne pýtam: keď ťa má tá tvoja vakcínka ochrániť, čoho sa potom bojíš, kámo?
11. Všetky mýty o očkovaní padli. O Pfizeri tu hovorili ako o zázraku s 96-percentnou efektivitou. Dnes hlási Izrael, že je to len 39%. Všetko to boli iba lži.
12. Hovorili, že vakcína nemá vedľajšie účinky. Len na Slovensku je k dnešku hlásených vyše 1000 závažných prípadov, medzi ktoré patria infarkt či mozgová príhoda. A aj smrť. Mňami.
13. U detí do 18 rokov britskí vedci neodporúčajú proticovidové očkovanie, pretože v tomto veku je niekoľkonásobne väčšie riziko, že môžete dostať srdcové ochorenie z očkovania ako že skončíte v nemocnici s Covidom.
14. Ale u nás je vláda hluchá a slepá. Pfizer prikázal a tak sa u nás očkujú aj deti. A samozrejme, už sa chystá aj tretia dávka. Posilňovacia. Pamätáte, tvrdili, že bude stačiť jedna. Potom z toho boli dve, teraz tri, do Vianoc to bude aj tridsať.
15. Pamätám si z detstva takú pesničku o cvičení, tuším z Bambuľky... Dnes by ju mohli prespievať. Šťopkáme, šťopkáme, denne aspoň chvíľu, šťopkáme, šťopkáme, naberáme silu, silu.
16. Ale tu sa stále tvárime, že vakcína je spasenie a polovica národa, ktorá to vidí inak, je označovaná za dobytok a dezolátov. A pritom citujeme americké výskumy a upozorňujeme na skúsenosti z iných krajín.
17. Nie, to všetko na Slovensku nemôžete hovoriť. Nemôžete citovať vedecké štúdie. Nemôžete siahať na miliardové zisky Pfizeru. Lebo z vás urobia extrémistu a antivaxera.
18. Jediné, čo chceme, je dobrovoľnosť, sloboda a objektívna diskusia. Nie len občas nejaký šplech v médiách, ktorý zanikne pod ťarchou stupídnej propagandy a hrubého štátneho nátlaku.
19. Však sa vyjadrite, sabakovia, k štúdii v European Journal of Epidemiology. Vyjadrite sa k Moderne. Vyjadrite sa k britským výskumom o mladých chlapcoch. Prečo ste ticho?
20. Jediné, čo viete, je robiť z každého, kto má iný názor, nepriateľa štátu. Viete nás len zatvárať do karantény a oberať nás o ľudské práva. Bojíte sa diskusie, bojíte sa pravdy.
Nechceme nič, len slobodu. A objektívne informácie. Je to v demokracii také trúfalé?