MATRIX ! časť 02
Zmeň seba a zmeníš svet okolo seba.

V 2016 som prešiel na VEGANSKU stravu,

zatiaľ som nevynechal ryby zo stravy,

začal som behať, venovať sa viac sebe.

Tisíce rokov sa náboženstvá snažia ľuďom ukázať že sa dá žit v láske bez zabíjania ľudí a zvierat, no nedarí sa im to, ego jednotlivých ľudí je silnejšie ako srdce, preto musí prísť ďalší kolaps civilizácie. Nachádzame sa už v poslednej 4 epoche z 5000 ročným cyklusom a bez úspechu. Konečne mi dávajú zmysel artefakty pyramíd staré približne 20 000 rokov.

Indické náboženstvá sú súčasťou indickej kultúry. Ide o bohatý komplex náboženských prúdov, smerov, vetiev, škôl, ktoré sa od 2. tisícročia pred Kr. rozvíjali na území Indie počnúc prvým známym náboženstvom Véd.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Indick%C3%A9

Zviera nie je vec !!!


Zverejnené: 28. 5. 2016

Pro Český svobodný vysílač,s dovolením nakladatelství Anch-books 50% textu knihy načetl Kryštof Koucký.Četba doplněna hudebními předěly.-------------MRZÍ MĚ,ŽE Helsing A MNOZÍ DALŠÍ SE V ŽÁDNÉ ZE SVÝCH KNIH NEZMIŇUJE O FENOMENU MARIÁNSKÝCH ZJEVENÍ,POSELSTVÍ A VÝZNAMU JEDNÉ Z NEJVYŠŠÍCH DUCHOVNÍCH BYTOSTÍ VESMÍRU..LÁSKYPLNÁ PANNA MARIA. ALE PROČ SE VLASTNĚ DIVÍM,KDYŽ PANNA MARIA SE NEHODÍ DO KRÁMU ANI CÍRKVI JEJÍHO SYNA JEŽÍŠE KRISTA.NAPŘÍKLAD JEJÍ ŽIVÉ PŮSOBENÍ V MEDŽUGORJE. Určitě je v této knize několik pro mne zajímavých a důležitých informací,i když od Helsinga považuji za důležitější obsah knihy Tajné společnosti-válka svobodných zednářů.